| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CorePro LEDcapsuleLV 1.7-20W GY6.35 827 |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001959 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Valgusefektiivsus | 123.5 lm/W |
| Nimipinge | 12 V |
| Valgusvoog | 210 lm |
| Pakkimistase 1 | 8718696797679 |