| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Copenhagen | Garden light | Stainless steel |
| Bränd | NORDLUX |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 2190 90 |
| ETIM | EC000301 |
| Kõrgus/sügavus | 930 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Süsteemi võimsus | 60 W |
| Pakkimistase 1 | 5701581230873 |
| Lambipesa | E27 |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Kere materjal | Muul viisil |