| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Copenhagen Down | Wall light | Stainless steel |
| Bränd | NORDLUX |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1190 90 |
| ETIM | EC002892 |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Kõrgus/sügavus | 230 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Süsteemi võimsus | 60 W |
| Pakkimistase 1 | 5701581230576 |
| Lambipesa | E27 |
| Kere materjal | Muul viisil |