| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Conversion Kit 58W 3H HF Lamps |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000471 |
| Kaitseklass | I |
| Võimsus | 5 W |
| Nimipinge | 207-253 V |
| Kauglülitiga | Yes |
| Järelevalveseade | Puudub |
| Nimitalitlusaeg | 3 h |
| Pakkimistase 1 | 5205050014013 |
| Pakkimistase 2 | 5205050014044 |