| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CONVERSION KIT 58W 1H TL HF LAMPS |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000471 |
| Kaitseklass | I |
| Võimsus | 5 W |
| Nimipinge | 207-253 V |
| Kauglülitiga | Yes |
| Järelevalveseade | Puudub |
| Nimitalitlusaeg | 1-1.5 h |
| Pakkimistase 1 | 5205050912166 |
| Pakkimistase 2 | 5205050800210 |