| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CONTROLLER TRIM FRAME IP55 |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Raamid (siwtches & sockets)
Healthcare & Nurse Call Systems |
| Päritoluriik* | ES |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC002250 |
| Värvus | Must |
| Lukustatav | No |
| Hingedega kate | No |
| Mõõdud | Muul viisil |
| Koos märgise kohaga | Yes |
| RAL-number (akin) | 9005 |
| Laius | 100 mm |
| Kõrgus | 100 mm |
| Seadme sügavus | 16 mm |
| Pakkimistase 1 | 3606481369451 |