| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Controller |
| Bränd | Phoenix Contact |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1091 00 |
| ETIM | EC000236 |
| Mudel | Modulaarne |
| Digitaalsisendite arv | 0 |
| Digitaalväljundite arv | 0 |
| Analoogsisendite arv | 0 |
| Analoogväljundite arv | 0 |
| Toitepinge liik | DC |
| Mälu maht | 0 kByte |
| Riistvaraliideste tööstuslik Ethernet arv | 0 |
| Muude riistvaraliideste arv | 1 |
| Võimalik on täiendav programmimälu | Yes |
| Pakkimistase 1 | 4063151158842 |
| Laius | 80 mm |
| Kõrgus | 119.8 mm |
| Sügavus | 71.5 mm |
| Töötlemisaeg (1K, kahendoperatsioon) | 0 ms |
| Riistvaraliideste RS-232 arv | 0 |
| Riistvaraliideste RS-422 arv | 0 |
| Riistvaraliideste RS-485 arv | 0 |
| Riistvaraliideste USB arv | 0 |
| Riistvara rööpliideste arv | 0 |
| Võimalik paigaldada liistule | Yes |
| Süsteemi lisatarvik | Yes |
| Riistvaraliideste PROFINET arv | 0 |
| Riistvara raadioliideste arv | 0 |
| Võimalik on paigaldamine esiküljele | No |
| Võimalik on karkassile paigaldamine | No |
| Seinale paigaldus/vahetu paigaldus | No |
| Releeväljundite arv | 0 |
| Taimerlülitite suurim arv | 0 |