| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Control panel DAIMLER SINUMERIK 840D SL Electronic Key System (increased corrosion protection) SIMATIC IPC 477E |
| Bränd | Siemens |
| Kategooriad |
PLC moodulid ja I/O üksused
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8471 4100 00 |
| ETIM | EC001422 |
| Sobib ohutusfuktsiooniks | No |
| Funktsioonide arv | 0 |
| Sobib loendamiseks | No |
| Sobib ühekoordinaadiliseks positsioonimiseks | No |
| Pakkimistase 1 | 0804766781384 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Liiasus | No |
| Sobib kaalumiseks | No |
| Sobib keevituse juhtimiseks | No |
| Sobib rõhu juhtimiseks | No |
| Sobib arvjuhtimiseks (NC juhtimiseks) | No |
| Sobib sünkroonsele jadaliidesele SSI | No |
| Sobib elektrooniliseks asendimõõtmiseks | No |
| Sobib arvutiga juhtimiseks (CNC juhtimiseks) | No |
| Sobib inkrementandmete tuvastamiseks | No |
| Sobib absoluutväärtuse tuvastamiseks | No |
| Võimalik on magnetvoo juhtimine | No |
| Sobib magnetvoo mõõtmiseks | No |
| Sobib trajektoori-/rajajuhtimiseks | No |
| Sobib CAM juhtimise kontrolleriks | No |
| Sobib lendsae (lendkääride) juhtimiseks | No |
| Sobib mitme koordinaadi juhtimiseks | No |
| Sobib ühe koordinaadi juhtimiseks | No |
| Sobib mitmekoordinaadiliseks positsioonimiseks | No |
| Täiendav talitlusagent (Ex ia) | No |
| Täiendav talitlusagent (Ex ib) | No |
| Sobib temperatuuri juhtimiseks | No |