DILAT-03(24V50/60HZ) Contactor relay, 24 V 50/60 Hz, 3 NC, Screw terminals, AC operation image 1
DILAT-03(24V50/60HZ) Contactor relay, 24 V 50/60 Hz, 3 NC, Screw terminals, AC operation image 2
DILAT-03(24V50/60HZ) Contactor relay, 24 V 50/60 Hz, 3 NC, Screw terminals, AC operation image 3
DILAT-03(24V50/60HZ) Contactor relay, 24 V 50/60 Hz, 3 NC, Screw terminals, AC operation image 4
DILAT-03(24V50/60HZ) Contactor relay, 24 V 50/60 Hz, 3 NC, Screw terminals, AC operation thumbnail 1
DILAT-03(24V50/60HZ) Contactor relay, 24 V 50/60 Hz, 3 NC, Screw terminals, AC operation thumbnail 2
DILAT-03(24V50/60HZ) Contactor relay, 24 V 50/60 Hz, 3 NC, Screw terminals, AC operation thumbnail 3
DILAT-03(24V50/60HZ) Contactor relay, 24 V 50/60 Hz, 3 NC, Screw terminals, AC operation thumbnail 4
Contactor relay, 24 V 50/60 Hz, 3 NC, Screw terminals, AC operation
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4015081945061
MPN: 197627
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 8-10 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DILAT-03(24V50/60HZ) Contactor relay, 24 V 50/60 Hz, 3 NC, Screw terminals, AC operation
Bränd EATON
Kategooriad Abikontaktorid
Kontaktorirelee
Päritoluriik* CN
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 4900 00
ETIM EC000196
Paigaldusviis DIN-latt/kruvi
Tunnus-talitlusvool Ie , 400 V 1.9 A
Käsitööriist No
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 24 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 24 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 0 V
LED näidikuga No
Aktiveerimispinge liik AC
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015081945061
Muud tehnilised andmed
Liides No
Normaalselt avatud abikontaktide arv 0
Normaalselt suletud abikontaktide arv 3
Ümberlülituvate abikontaktide arv 0
Abiabela ühendusviis Kruviühendus
Normaalselt suletud abikontaktide arv, viivitusega lülitus 0
Normaalselt avatud abikontaktide arv, leading 0
Kirjeldus
Contactor relay, Product range: Contactor relays DILAT, Application: Contactor relays, Connection technique: Screw terminals, Rated operational current AC-15 220 V 230 V 240 V: Ie= 4 A, 380 V 400 V 415 V: Ie= 1.9 A, Contacts N/C = Normally closed: 3 NC, Actuating voltage: 24 V 50 Hz, 24 V 60 Hz, Voltage AC/DC: AC operation, Degree of Protection: IP20, Standards: IEC/EN 60947, VDE 0660