DILMP20(380V50/60HZ) Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation image 1
DILMP20(380V50/60HZ) Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation image 2
DILMP20(380V50/60HZ) Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation image 3
DILMP20(380V50/60HZ) Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation image 4
DILMP20(380V50/60HZ) Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation image 5
DILMP20(380V50/60HZ) Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation thumbnail 1
DILMP20(380V50/60HZ) Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation thumbnail 2
DILMP20(380V50/60HZ) Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation thumbnail 3
DILMP20(380V50/60HZ) Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation thumbnail 4
DILMP20(380V50/60HZ) Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation thumbnail 5
Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 30.06.26
EAN: 4015082769796
MPN: 276979
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 1-4 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DILMP20(380V50/60HZ) Contactor, 4 pole, 22 A, 380 V 50/60 Hz, AC operation
Bränd EATON
Kategooriad AC-võimsuskontaktorid
Päritoluriik* RO
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 4900 00
ETIM EC000066
Tunnustalitlusvõimsus, AC-3, 400 V 5.5 kW
Normaalselt avatud peakontaktide arv 4
Normaalselt suletud peakontaktide arv 0
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-3, 400 V 12 A
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 380 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 380 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 0 V
Peaahela ühendusviis Kruviühendus
Aktiveerimispinge liik AC
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015082769796
Muud tehnilised andmed
Sobib DIN paigalduspaneelidele No
Normaalselt avatud abikontaktide arv 0
Normaalselt suletud abikontaktide arv 0
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-1, 400 V 22 A
Nimitöövool AC-4, 400 V korral 10 A
Tunnustalitlusvõimsus Ie, AC-4, 400 V 4.5 kW
Tunnustalitlusvõimsus (NEMA) 0 kW
Kirjeldus
Contactor, Application: Contactors for 4 pole electric consumers, Contactors up to 200 A, 4 pole, Utilization category: AC-1: Non-inductive or slightly inductive loads, resistance furnaces, NAC-3: Normal AC induction motors: starting, switch off during running, Connection technique: Screw terminals, Number of poles: 4 pole, 380 V 400 V: Ie= 12 A, Conventional free air thermal current, 3 pole, 50 - 60 Hz Open at 40 °C: Ith =Ie= 22 A, enclosed: Ith= 18 A, Conventional free air thermal current, 1 pole open: Ith= 60 A, enclosed: Ith= 54 A, 220 V 230 V: P= 3.5 kW, 380 V 400 V: P= 5.5 kW, 660 V 690 V: P= 6.5 kW , Instructions: Contacts to EN 50 012., Voltage AC/DC: AC operation