DILM12-32(230V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 5.5 kW, 3 N/O, 2 NC, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 1
DILM12-32(230V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 5.5 kW, 3 N/O, 2 NC, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 2
DILM12-32(230V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 5.5 kW, 3 N/O, 2 NC, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 3
DILM12-32(230V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 5.5 kW, 3 N/O, 2 NC, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 4
DILM12-32(230V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 5.5 kW, 3 N/O, 2 NC, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 5
DILM12-32(230V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 5.5 kW, 3 N/O, 2 NC, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 6
DILM12-32(230V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 5.5 kW, 3 N/O, 2 NC, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 7
DILM12-32(230V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 5.5 kW, 3 N/O, 2 NC, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 8
DILM12-32(230V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 5.5 kW, 3 N/O, 2 NC, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 9
DILM12-32(230V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 5.5 kW, 3 N/O, 2 NC, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 10
DILM12-32(230V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 5.5 kW, 3 N/O, 2 NC, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 11
DILM12-32(230V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 5.5 kW, 3 N/O, 2 NC, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 12
DILM12-32(230V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 5.5 kW, 3 N/O, 2 NC, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 13
DILM12-32(230V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 5.5 kW, 3 N/O, 2 NC, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 14
DILM12-32(230V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 5.5 kW, 3 N/O, 2 NC, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 1
DILM12-32(230V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 5.5 kW, 3 N/O, 2 NC, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 2
DILM12-32(230V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 5.5 kW, 3 N/O, 2 NC, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 3
DILM12-32(230V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 5.5 kW, 3 N/O, 2 NC, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 4
DILM12-32(230V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 5.5 kW, 3 N/O, 2 NC, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 5
DILM12-32(230V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 5.5 kW, 3 N/O, 2 NC, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 6
DILM12-32(230V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 5.5 kW, 3 N/O, 2 NC, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 7
DILM12-32(230V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 5.5 kW, 3 N/O, 2 NC, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 8
DILM12-32(230V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 5.5 kW, 3 N/O, 2 NC, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 9
DILM12-32(230V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 5.5 kW, 3 N/O, 2 NC, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 10
DILM12-32(230V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 5.5 kW, 3 N/O, 2 NC, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 11
DILM12-32(230V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 5.5 kW, 3 N/O, 2 NC, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 12
DILM12-32(230V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 5.5 kW, 3 N/O, 2 NC, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 13
DILM12-32(230V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 5.5 kW, 3 N/O, 2 NC, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 14
Contactor, 380 V 400 V 5.5 kW, 3 N/O, 2 NC, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 31.12.26
EAN: 4015082769437
MPN: 276943
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DILM12-32(230V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 5.5 kW, 3 N/O, 2 NC, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Bränd EATON
Kategooriad AC-võimsuskontaktorid
Päritoluriik* RO
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 4900 00
ETIM EC000066
Tunnustalitlusvõimsus, AC-3, 400 V 5.5 kW
Normaalselt avatud peakontaktide arv 3
Normaalselt suletud peakontaktide arv 0
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-3, 400 V 12 A
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 230 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 230 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 0 V
Peaahela ühendusviis Kruviühendus
Aktiveerimispinge liik AC
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015082769437
Muud tehnilised andmed
Sobib DIN paigalduspaneelidele No
Normaalselt avatud abikontaktide arv 3
Normaalselt suletud abikontaktide arv 2
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-1, 400 V 22 A
Nimitöövool AC-4, 400 V korral 7 A
Tunnustalitlusvõimsus Ie, AC-4, 400 V 3 kW
Tunnustalitlusvõimsus (NEMA) 7.4 kW
Kirjeldus
Contactor, Application: Contactors for Motors, Complete devices up to 170 A, Utilization category: AC-1: Non-inductive or slightly inductive loads, resistance furnaces, NAC-3: Normal AC induction motors: starting, switch off during running, AC-4: Normal AC induction motors: starting, plugging, reversing, inching, Connection technique: Screw terminals, Notes: Also suitable for motors with efficiency class IE3., IE3-ready devices are identified by the logo on their packaging., Rated operational current AC-3 380 V 400 V: Ie= 12 A, Rated operational current AC-1 Conventional free air thermal current, 3 pole , 50 - 60 Hz Open at 40 °C: Ith =Ie= 22 A, enclosed: Ith= 18 A, Rated operational current AC-1 Conventional free air thermal current, 1 pole open: Ith= 50 A, enclosed: Ith= 45 A, Max. rating for three-phase motors, 50 - 60 Hz AC-3 220 V 230 V: P= 3.5 kW, 380 V 400 V: P= 5.5 kW, 660 V 690 V: P= 6.5 kW, Max. rating for three-phase motors, 50 - 60 Hz AC-4 220 V 230 V: P= 2 kW, 380 V 400 V: P= 3 kW, 660 V 690 V: P= 4.4 kW, Contacts N/O = Normally open: 3 N/O, Contacts N/C = Normally closed: 2 NC, Instructions: Contacts to EN 50 012., with mirror contact., Voltage AC/DC: AC operation