DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection image 1
DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection image 2
DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection image 3
DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection image 4
DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection image 5
DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection image 6
DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection image 7
DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection image 8
DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection image 9
DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection image 10
DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection image 11
DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection image 12
DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection image 13
DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection image 14
DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection image 15
DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection image 16
DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection image 17
DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection thumbnail 1
DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection thumbnail 2
DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection thumbnail 3
DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection thumbnail 4
DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection thumbnail 5
DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection thumbnail 6
DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection thumbnail 7
DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection thumbnail 8
DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection thumbnail 9
DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection thumbnail 10
DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection thumbnail 11
DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection thumbnail 12
DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection thumbnail 13
DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection thumbnail 14
DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection thumbnail 15
DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection thumbnail 16
DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection thumbnail 17
Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4015082741990
MPN: 274199
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DILM500-S/22(220-240V50/60HZ) Contactor, 380 V 400 V 265 kW, 2 N/O, 2 NC, 220 - 240 V 50/60 Hz, AC operation, Screw connection
Bränd EATON
Kategooriad AC-võimsuskontaktorid
Päritoluriik* RO
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 4900 00
ETIM EC000066
Tunnustalitlusvõimsus, AC-3, 400 V 250 kW
Normaalselt avatud peakontaktide arv 3
Normaalselt suletud peakontaktide arv 0
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-3, 400 V 500 A
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 220-240 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 220-240 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 0 V
Peaahela ühendusviis Lattühendus
Aktiveerimispinge liik AC
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015082741990
Muud tehnilised andmed
Sobib DIN paigalduspaneelidele No
Normaalselt avatud abikontaktide arv 2
Normaalselt suletud abikontaktide arv 2
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-1, 400 V 800 A
Nimitöövool AC-4, 400 V korral 360 A
Tunnustalitlusvõimsus Ie, AC-4, 400 V 200 kW
Tunnustalitlusvõimsus (NEMA) 298 kW