DILM14-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 6.8 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 1
DILM14-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 6.8 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 2
DILM14-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 6.8 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 3
DILM14-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 6.8 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 4
DILM14-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 6.8 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 5
DILM14-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 6.8 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 6
DILM14-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 6.8 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 7
DILM14-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 6.8 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 8
DILM14-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 6.8 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 9
DILM14-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 6.8 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 10
DILM14-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 6.8 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 11
DILM14-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 6.8 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 12
DILM14-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 6.8 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 13
DILM14-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 6.8 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 14
DILM14-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 6.8 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 15
DILM14-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 6.8 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals image 16
DILM14-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 6.8 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 1
DILM14-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 6.8 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 2
DILM14-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 6.8 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 3
DILM14-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 6.8 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 4
DILM14-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 6.8 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 5
DILM14-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 6.8 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 6
DILM14-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 6.8 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 7
DILM14-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 6.8 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 8
DILM14-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 6.8 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 9
DILM14-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 6.8 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 10
DILM14-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 6.8 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 11
DILM14-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 6.8 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 12
DILM14-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 6.8 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 13
DILM14-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 6.8 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 14
DILM14-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 6.8 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 15
DILM14-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 6.8 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals thumbnail 16
Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 6.8 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4015081973606
MPN: 199276
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DILM14-11(24V50/60HZ)-PI Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 6.8 kW, 1 N/O, 1 NC, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Push in terminals
Bränd EATON
Kategooriad AC-võimsuskontaktorid
Päritoluriik* RO
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 4900 00
ETIM EC000066
Tunnustalitlusvõimsus, AC-3, 400 V 5.5 kW
Normaalselt avatud peakontaktide arv 3
Normaalselt suletud peakontaktide arv 0
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-3, 400 V 14 A
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 24 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 24 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 0 V
Peaahela ühendusviis Vedruklamber ühendus
Aktiveerimispinge liik AC
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015081973606
Muud tehnilised andmed
Sobib DIN paigalduspaneelidele No
Normaalselt avatud abikontaktide arv 1
Normaalselt suletud abikontaktide arv 1
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-1, 400 V 45 A
Nimitöövool AC-4, 400 V korral 7 A
Tunnustalitlusvõimsus Ie, AC-4, 400 V 3 kW
Tunnustalitlusvõimsus (NEMA) 0 kW