DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 1
DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 2
DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 3
DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 4
DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 5
DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 6
DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 7
DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 8
DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 9
DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 10
DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 11
DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 12
DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 13
DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 14
DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 15
DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 16
DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 17
DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 1
DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 2
DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 3
DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 4
DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 5
DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 6
DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 7
DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 8
DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 9
DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 10
DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 11
DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 12
DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 13
DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 14
DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 15
DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 16
DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 17
Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 31.12.26
EAN: 4015082766962
MPN: 276696
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DILM9-10(110V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 4 kW, 1 N/O, 110 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Bränd EATON
Kategooriad AC-võimsuskontaktorid
Päritoluriik* RO
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 4900 00
ETIM EC000066
Tunnustalitlusvõimsus, AC-3, 400 V 4 kW
Normaalselt avatud peakontaktide arv 3
Normaalselt suletud peakontaktide arv 0
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-3, 400 V 9 A
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 110 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 110 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 0 V
Peaahela ühendusviis Kruviühendus
Aktiveerimispinge liik AC
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015082766962
Muud tehnilised andmed
Sobib DIN paigalduspaneelidele No
Normaalselt avatud abikontaktide arv 1
Normaalselt suletud abikontaktide arv 0
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-1, 400 V 22 A
Nimitöövool AC-4, 400 V korral 6 A
Tunnustalitlusvõimsus Ie, AC-4, 400 V 2.5 kW
Tunnustalitlusvõimsus (NEMA) 3.7 kW