DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 1
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 2
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 3
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 4
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 5
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 6
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 7
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 8
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 9
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 10
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 11
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 12
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 13
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 14
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 15
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 16
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 17
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 1
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 2
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 3
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 4
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 5
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 6
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 7
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 8
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 9
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 10
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 11
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 12
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 13
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 14
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 15
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 16
DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 17
Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 31.12.26
EAN: 4015082394103
MPN: 239410
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DILM80(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 37 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Bränd EATON
Kategooriad AC-võimsuskontaktorid
Päritoluriik* RO
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 4900 00
ETIM EC000066
Tunnustalitlusvõimsus, AC-3, 400 V 37 kW
Normaalselt avatud peakontaktide arv 3
Normaalselt suletud peakontaktide arv 0
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-3, 400 V 80 A
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 230 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 230 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 0 V
Peaahela ühendusviis Kruviühendus
Aktiveerimispinge liik AC
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015082394103
Muud tehnilised andmed
Sobib DIN paigalduspaneelidele No
Normaalselt avatud abikontaktide arv 0
Normaalselt suletud abikontaktide arv 0
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-1, 400 V 110 A
Nimitöövool AC-4, 400 V korral 40 A
Tunnustalitlusvõimsus Ie, AC-4, 400 V 20 kW
Tunnustalitlusvõimsus (NEMA) 44.7 kW