DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 1
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 2
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 3
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 4
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 5
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 6
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 7
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 8
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 9
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 10
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 11
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 12
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 13
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 14
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 15
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 16
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals image 17
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 1
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 2
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 3
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 4
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 5
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 6
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 7
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 8
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 9
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 10
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 11
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 12
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 13
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 14
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 15
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 16
DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals thumbnail 17
Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 31.12.26
EAN: 4015082780333
MPN: 278033
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DILMC65(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 30 kW, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Spring-loaded terminals
Bränd EATON
Kategooriad AC-võimsuskontaktorid
Päritoluriik* RO
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 4900 00
ETIM EC000066
Tunnustalitlusvõimsus, AC-3, 400 V 30 kW
Normaalselt avatud peakontaktide arv 3
Normaalselt suletud peakontaktide arv 0
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-3, 400 V 65 A
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 230 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 230 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 0 V
Peaahela ühendusviis Vedruklamber ühendus
Aktiveerimispinge liik AC
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015082780333
Muud tehnilised andmed
Sobib DIN paigalduspaneelidele No
Normaalselt avatud abikontaktide arv 0
Normaalselt suletud abikontaktide arv 0
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-1, 400 V 98 A
Nimitöövool AC-4, 400 V korral 25 A
Tunnustalitlusvõimsus Ie, AC-4, 400 V 12 kW
Tunnustalitlusvõimsus (NEMA) 37 kW