DILM7-10(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 1
DILM7-10(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 2
DILM7-10(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 3
DILM7-10(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 4
DILM7-10(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 5
DILM7-10(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 1
DILM7-10(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 2
DILM7-10(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 3
DILM7-10(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 4
DILM7-10(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 5
Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 30.06.26
EAN: 4015082765590
MPN: 276559
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 1-4 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DILM7-10(380V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 380 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Bränd EATON
Kategooriad AC-võimsuskontaktorid
Päritoluriik* RO
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 4900 00
ETIM EC000066
Tunnustalitlusvõimsus, AC-3, 400 V 3 kW
Normaalselt avatud peakontaktide arv 3
Normaalselt suletud peakontaktide arv 0
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-3, 400 V 7 A
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 380 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 380 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 0 V
Peaahela ühendusviis Kruviühendus
Aktiveerimispinge liik AC
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015082765590
Muud tehnilised andmed
Sobib DIN paigalduspaneelidele No
Normaalselt avatud abikontaktide arv 1
Normaalselt suletud abikontaktide arv 0
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-1, 400 V 22 A
Nimitöövool AC-4, 400 V korral 5 A
Tunnustalitlusvõimsus Ie, AC-4, 400 V 2.2 kW
Tunnustalitlusvõimsus (NEMA) 2.2 kW