DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 1
DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 2
DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 3
DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 4
DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 5
DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 6
DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 7
DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 8
DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 9
DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 10
DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 11
DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 12
DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 13
DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 14
DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 15
DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 16
DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 17
DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 1
DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 2
DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 3
DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 4
DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 5
DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 6
DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 7
DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 8
DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 9
DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 10
DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 11
DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 12
DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 13
DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 14
DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 15
DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 16
DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 17
Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 31.12.26
EAN: 4015082765583
MPN: 276558
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DILM7-10(230V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 3 kW, 1 N/O, 230 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Bränd EATON
Kategooriad AC-võimsuskontaktorid
Päritoluriik* RO
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 4900 00
ETIM EC000066
Tunnustalitlusvõimsus, AC-3, 400 V 3 kW
Normaalselt avatud peakontaktide arv 3
Normaalselt suletud peakontaktide arv 0
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-3, 400 V 7 A
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 230 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 230 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 0 V
Peaahela ühendusviis Kruviühendus
Aktiveerimispinge liik AC
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015082765583
Muud tehnilised andmed
Sobib DIN paigalduspaneelidele No
Normaalselt avatud abikontaktide arv 1
Normaalselt suletud abikontaktide arv 0
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-1, 400 V 22 A
Nimitöövool AC-4, 400 V korral 5 A
Tunnustalitlusvõimsus Ie, AC-4, 400 V 2.2 kW
Tunnustalitlusvõimsus (NEMA) 2.2 kW