DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 1
DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 2
DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 3
DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 4
DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 5
DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 6
DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 7
DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 8
DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 9
DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 10
DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 11
DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 12
DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 13
DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 14
DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 15
DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 16
DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 17
DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 1
DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 2
DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 3
DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 4
DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 5
DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 6
DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 7
DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 8
DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 9
DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 10
DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 11
DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 12
DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 13
DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 14
DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 15
DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 16
DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 17
Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 31.12.26
EAN: 4015082771393
MPN: 277139
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi DILM25-10(220V50/60HZ) Contactor, 3 pole, 380 V 400 V 11 kW, 1 N/O, 220 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Bränd EATON
Kategooriad AC-võimsuskontaktorid
Päritoluriik* RO
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 4900 00
ETIM EC000066
Tunnustalitlusvõimsus, AC-3, 400 V 11 kW
Normaalselt avatud peakontaktide arv 3
Normaalselt suletud peakontaktide arv 0
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-3, 400 V 25 A
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 220 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 220 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 0 V
Peaahela ühendusviis Kruviühendus
Aktiveerimispinge liik AC
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015082771393
Muud tehnilised andmed
Sobib DIN paigalduspaneelidele No
Normaalselt avatud abikontaktide arv 1
Normaalselt suletud abikontaktide arv 0
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-1, 400 V 45 A
Nimitöövool AC-4, 400 V korral 13 A
Tunnustalitlusvõimsus Ie, AC-4, 400 V 6 kW
Tunnustalitlusvõimsus (NEMA) 11 kW