| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CONSOLE VERSTELBAAR SET 400 Zplus |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7314 5000 00 |
| ETIM | EC000022 |
| Laius | 462 mm |
| Mudel | Seinakonsoolile |
| Kõrgus | 140 mm |
| Pikkus | 55 mm |
| Nurk | 90 ° |
| Sobib tervikahelale | No |
| Sobib kaablikandesüsteemi laiusele | 400 mm |
| Pakkimistase 1 | 8428031160685 |
| RAL-number | 0 |
| Pinnatöötlus | Tsingitud, tsink-alumiinium |
| Materjal | Muul viisil |
| Materjal | Teras |
| Koormatavus | 0.6 kN |