| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CONSOLE OMEGA OPHANGING 150 Zplus |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7314 5000 00 |
| ETIM | EC000896 |
| Laius | 204 mm |
| Mudel | Tugiprofiil |
| Kõrgus | 196 mm |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Seadistatav | No |
| Hingedega ava | No |
| Pikkus | 50 mm |
| Koormatavus | 1.54 N |
| Meeterkeere (M..) | 0 |
| Sobib tervikahelale | No |
| Pakkimistase 1 | 8428031160418 |
| RAL-number | 0 |
| Pinnatöötlus | Kuumtsingitud ja kaetud |
| Materjal | Muul viisil |
| Materjal | Teras |
| Roostevaba teras, dekapeeritud | No |