| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CONSOLE OMEGA 150 Zplus |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7314 5000 00 |
| ETIM | EC000022 |
| Laius | 200 mm |
| Mudel | Seinakonsoolile |
| Kõrgus | 131 mm |
| Pikkus | 50 mm |
| Sobib tervikahelale | No |
| Sobib kaablikandesüsteemi laiusele | 150-200 mm |
| Pakkimistase 1 | 8428031160838 |
| RAL-number | 0 |
| Pinnatöötlus | Muul viisil |
| Materjal | Muul viisil |
| Materjal | Teras |
| Koormatavus | 1.1 kN |