CONNECTOR RST25I5S S1 ZR3SV BG03 image 1
CONNECTOR RST25I5S S1 ZR3SV BG03
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4015573890169
MPN: 96.052.4554.3
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi CONNECTOR RST25I5S S1 ZR3SV BG03
Bränd Wieland
Kategooriad Pistikkonnektorid
Päritoluriik* DE
ETIM EC002560
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015573890169
Kirjeldus
RST® CLASSIC connector, straight, number of poles 5, male, connection type screw connection, rated voltage 250 V / 400 V, rated current 25 A, cable diameter 13 - 18 mm, color of coding/ contact carrier concrete grey