CONNECTOR RST25I5S B1 ZR1S BG03 image 1
CONNECTOR RST25I5S B1 ZR1S BG03
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4015573889934
MPN: 96.051.4054.3
Toote seisukord Uus
Tootja nimi CONNECTOR RST25I5S B1 ZR1S BG03
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015573889934
Kirjeldus
RST® CLASSIC connector, straight, number of poles 5, female, connection type screw connection, rated voltage 250 V / 400 V, rated current 25 A, cable diameter 6 - 10 mm, color of coding/ contact carrier concrete grey