CONNECTOR RST25I3SB1 YR1S BG03 image 1
CONNECTOR RST25I3SB1 YR1S BG03
Ainult telli Minimaalne tellimuse kogus: 100
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4049088001499
MPN: 96.033.4054.3
Toote seisukord Uus
Tootja nimi CONNECTOR RST25I3SB1 YR1S BG03
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4049088001499
Kirjeldus
RST® CLASSIC connector, angled 90°, number of poles 3, female, connection type screw connection, rated voltage 250 V, rated current 25 A, cable diameter 6 - 10 mm, color of coding/ contact carrier concrete grey