CONNECTOR RST25I3S B1 ZR3SV BG03 image 1
CONNECTOR RST25I3S B1 ZR3SV BG03
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4015573891210
MPN: 96.031.4554.3
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi CONNECTOR RST25I3S B1 ZR3SV BG03
Bränd Wieland
Kategooriad Pistikkonnektorid
Päritoluriik* DE
ETIM EC002560
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015573891210
Kirjeldus
RST® CLASSIC connector, straight, number of poles 3, female, connection type screw connection, rated voltage 250 V, rated current 25 A, cable diameter 13 - 18 mm, color of coding/ contact carrier concrete grey