CONNECTOR RST20I5S S1 ZR2SVA TB04 image 1
CONNECTOR RST20I5S S1 ZR2SVA TB04
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4015573877696
MPN: 96.052.4153.6
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi CONNECTOR RST20I5S S1 ZR2SVA TB04
Bränd Wieland
Kategooriad Pistikkonnektorid
Päritoluriik* DE
ETIM EC002560
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015573877696
Kirjeldus
RST® CLASSIC connector, straight, number of poles 5, male, connection type screw connection, rated voltage 250 V, rated current 20 A, cable diameter 10 - 14 mm, color of coding/ contact carrier turquoise blue