CONNECTOR RST20I3SXS1 ZR1 V SW image 1
CONNECTOR RST20I3SXS1 ZR1 V SW
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4049088011320
MPN: X6.032.4053.1
Toote seisukord Uus
Tootja nimi CONNECTOR RST20I3SXS1 ZR1 V SW
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4049088011320
Kirjeldus
RST® CLASSIC ATEX connector, straight, number of poles 3, male, connection type screw connection, rated voltage 250 V, rated current 20 A, cable diameter 6 - 10 mm, color of coding/ contact carrier black