CONNECTOR RST20I3SXB1 ZR2 SW image 1
CONNECTOR RST20I3SXB1 ZR2 SW
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4049088011160
MPN: X6.031.4153.1
Toote seisukord Uus
Tootja nimi CONNECTOR RST20I3SXB1 ZR2 SW
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4049088011160
Kirjeldus
RST® CLASSIC ATEX connector, straight, number of poles 3, female, connection type screw connection, rated voltage 250 V, rated current 20 A, cable diameter 10 - 14 mm, color of coding/ contact carrier black