CONNECTOR RST20I3S S1 ZR1SV BL0 image 1
CONNECTOR RST20I3S S1 ZR1SV BL0
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4015573982703
MPN: 96.032.4053.9
Toote seisukord Uus
Tootja nimi CONNECTOR RST20I3S S1 ZR1SV BL0
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015573982703
Kirjeldus
RST® CLASSIC connector, straight, number of poles 3, male, connection type screw connection, rated voltage 250 V / 400 V, rated current 20 A, cable diameter 6 - 10 mm, color of coding/ contact carrier light blue