CONNECTOR RST20I3C S1 ZR1 V SW image 1
CONNECTOR RST20I3C S1 ZR1 V SW
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4015573795617
MPN: 96.132.0053.1
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi CONNECTOR RST20I3C S1 ZR1 V SW
Bränd Wieland
Kategooriad Pistikkonnektorid
Päritoluriik* DE
ETIM EC002560
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015573795617
Kirjeldus
RST® CLASSIC connector, straight, number of poles 3, male, connection type crimp, rated voltage 250 V, rated current 20 A, cable diameter 6 - 10 mm, color of coding/ contact carrier black