CONNECTOR RST20I3C B1 ZR1 SW image 1
CONNECTOR RST20I3C B1 ZR1 SW
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4015573795297
MPN: 96.131.0053.1
Toote seisukord Uus
Tootja nimi CONNECTOR RST20I3C B1 ZR1 SW
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015573795297
Kirjeldus
RST® CLASSIC connector, straight, number of poles 3, female, connection type crimp, rated voltage 250 V, rated current 20 A, cable diameter 6 - 10 mm, color of coding/ contact carrier black