CONNECTOR RST20I2S S13ZRW V SW image 1
CONNECTOR RST20I2S S13ZRW V SW
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4015573780880
MPN: 96.022.4453.1
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi CONNECTOR RST20I2S S13ZRW V SW
Bränd Wieland
Kategooriad Pistikkonnektorid
Päritoluriik* DE
ETIM EC002560
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015573780880
Kirjeldus
RST® CLASSIC connector, straight, for illumination cable, number of poles 2, male, connection type screw connection, rated voltage 250 V, rated current 20 A, cable diameter 5.3 - 13.3 mm, illumination cable (13.3x5.3), color of coding/ contact carrier black