CONNECTOR RST20I2F B23ZR1 GL image 1
CONNECTOR RST20I2F B23ZR1 GL
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4015573890282
MPN: 96.021.0053.0
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi CONNECTOR RST20I2F B23ZR1 GL
Bränd Wieland
Kategooriad Pistikkonnektorid
Päritoluriik* DE
ETIM EC002560
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4015573890282
Kirjeldus
RST® CLASSIC connector, straight, number of poles 2, female, connection type spring clamp connection, rated voltage 250 V, rated current 20 A, cable diameter 6 - 10 mm, color of coding/ contact carrier light grey