| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CP 2,5/2 - Connector housing |
| Bränd | Phoenix Contact |
| Kategooriad |
Terminal Block Accessories
Riviklemm |
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| Tunnuspinge | 0 V |
| Tunnusvool In | 0 A |
| Pakkimistase 1 | 4055626344744, 4055626344744 |
| Laius | 0 mm |
| Pooluste arv | 0 |
| Elektriühenduse liik | Muul viisil |
| Jätkatav | No |
| Summaarne pooluste arv (ilma maanduskontaktita) | 0 |