| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Connection module VGA |
| Bränd | Hager |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000018 |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Kooste ehitus | Põhielement |
| Värvus | Valge |
| Halogeenivaba | Yes |
| Hingedega kate | No |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Tõmbetõkisega | No |
| Materjal | Muul viisil |
| Silt | Ilma indikaatorväljata |
| Materjal | Muul viisil |
| Kinnitusviis | Kruviliitega |
| Varjestatud siinid | No |
| Varjestatud kere | No |
| Valgustusega | No |
| Lüsterklemm | No |
| RAL-number (akin) | 9010 |
| Tolmukaitsekattega | No |
| Märgistusega | No |
| Koos pesade/puksidega | No |
| Tugirõngas | Yes |
| Läbipaistev | No |
| Pinna liik | Matt |
| Sobib vastava kaitseastme (IP) korral | IP00 |
| Laius | 71 mm |
| Kõrgus | 71 mm |
| Seadme sügavus | 40 mm |
| Antibakteriaalne töötlemine | No |
| Pakkimistase 1 | 4012740982092, 4012740982092 |
| Pakkimistase 2 | 4012740982092 |
| Pakkimistase 3 | 4012740982092 |