| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Connection cable 3m H07BQ-F 2x1,5 orange PUR with plug IP20 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC001576 |
| Nimivool | 16 A |
| Juhi nimiristlõige | 1.5 mm² |
| Ühendus 1 | Kontuurpistik |
| Ühendus 2 | Kaabli otsamuhv |
| Pikkus | 3 m |
| Väliskatte värvus | Oranž |
| Välismantli materjal | PUR (Polüuretaan) |
| Summaarne soonte arv | 2 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Koos kaitsejuhiga | No |
| Pakkimistase 1 | 9003399113888 |