| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Connection cable 3m/5m H07RN-F 3G1,5/4G1,5 with plug and hour meter |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC001576 |
| Nimivool | 16 A |
| Juhi nimiristlõige | 1.5 mm² |
| Ühendus 1 | Maandusega pistik, sirge |
| Ühendus 2 | Juhtme vaba ots |
| Pikkus | 5 m |
| Väliskatte värvus | Must |
| Välismantli materjal | Kummi |
| Summaarne soonte arv | 3 |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Koos kaitsejuhiga | Yes |
| Pakkimistase 1 | 9003399101861 |