| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Connection cable 2m H07RN-F 5G6 black with CEE plug 32A 5p 400V |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC001576 |
| Nimivool | 32 A |
| Juhi nimiristlõige | 6 mm² |
| Ühendus 1 | CEE pistik |
| Ühendus 2 | Kaabli otsamuhv |
| Pikkus | 2 m |
| Väliskatte värvus | Must |
| Välismantli materjal | Kummi |
| Summaarne soonte arv | 5 |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Koos kaitsejuhiga | Yes |
| Pakkimistase 1 | 9003399079498 |