| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Connecting Kits |
| Bränd | Hager |
| Kategooriad |
Paigalduskomponendid
|
| ETIM | EC002622 |
| Mudel | Liitmiku komplekt, ülemine |
| Pakkimistase 1 | 3250612767212, 3250612767212 |
| Pakkimistase 2 | 3250612767212 |
| Pakkimistase 3 | 3250612767212 |
| Laius | 128 mm |
| Kõrgus | 18 mm |
| Sügavus | 208 mm |