| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Connecting box NGJKME381 Distr. box 250V 20A |
| Bränd | Ensto |
| ETIM | EC002567 |
| Lukustusmehhanism | Integreeritud pistikühendus |
| Tunnusvool | 20 A |
| Tunnuspinge | 250 V |
| Sisendite arv | 2 |
| Väljundite arv | 6 |
| Pooluste arv | 5 |
| Kere materjal | polüamiid |
| Pinnatöötluse kontaktid | Hõbetatud |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Integreeritud lülituse tüüp | Muul viisil |
| Jaoturi tüüp | Muul viisil |
| Paigaldamise võimalus | Sisseehitatud |
| Pakkimistase 1 | 6418677686252 |
| Pakkimistase 2 | 6418677686252 |
| Pakkimistase 3 | 6418677686252 |
| Laius | 270 mm |
| Halogeenivaba | Yes |
| Kõrgus | 35 mm |
| Pikkus | 145 mm |
| Saasteaste | 2 |
| Mehaaniline kodeerimine | Yes |
| Värvkoodid/kontaktpistik | Mitmevärviline |
| Kontaktosa suurim kestev temperatuuritakistus | 70 °C |
| Koormamata kontaktosa suurim kestev temperatuuritakistus | 70 °C |