| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Conductor holder f. HVI Conductor StSt D 20-23mm without tensioning st |
| Bränd | Dehn |
| Kategooriad |
Lightning Protection Components
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000508 |
| Juhi paigaldusviis | Kruviklambriga |
| Sobib ümarjuhi läbimõõdule | 20-23 mm |
| Hoidiku materjal | Roostevaba teras 304 (V2A) |
| Pakkimistase 1 | 4013364229952, 4013364229952 |
| Sadulaklambri materjal | Roostevaba teras 304 (V2A) |
| Aluse materjal | Roostevaba teras 316 (V4A) |