| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Concrete base C45/55, 17kg D 337mm with recressed grip |
| Bränd | Dehn |
| Kategooriad |
Lightning Protection Components
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 6810 9100 00 |
| ETIM | EC001626 |
| Mudel | Alus |
| Materjal | Betoon |
| Pakkimistase 1 | 4013364105089, 4013364105089 |
| Mass/kaal | 17 kg |
| Läbimõõt | 337 mm |