| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CONCENTRA® SPOT R50 60 W 230 V E14 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2210 00 |
| ETIM | EC000102 |
| Lambipesa | E14 |
| Kogupikkus | 87 mm |
| Läbimõõt | 50 mm |
| Peegeldi tüüp | Punktvalgusvoog |
| Lambi pinge | 230 V |
| Lambi võimsus | 60 W |
| Pakkimistase 1 | 4008597182228 |
| Pakkimistase 2 | 4008597482229 |
| Valgustugevus | 490 cd |
| Külm valgus | No |
| Keskmine nominaalne eluiga | 1000 h |
| Lambi nimetus | R16 |