| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CONCENTRA® PAR38 80 W 240 V E27 |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2210 00 |
| ETIM | EC000102 |
| Lambipesa | E27 |
| Kogupikkus | 136 mm |
| Läbimõõt | 122 mm |
| Lambi pinge | 220-240 V |
| Lambi võimsus | 80 W |
| Pakkimistase 1 | 4050300236575 |
| Pakkimistase 2 | 4050300987880 |
| Valgustugevus | 1800 cd |
| Külm valgus | No |
| Neodüümlamp | No |
| Keskmine nominaalne eluiga | 2000 h |