| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CON.LITE BQH1 7-18W 1H |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8512 2000 00 |
| ETIM | EC000471 |
| Kaitseklass | I |
| Võimsus | 5 W |
| Nimipinge | 207-253 V |
| Kauglülitiga | Yes |
| Järelevalveseade | Puudub |
| Nimitalitlusaeg | 1 h |
| Pakkimistase 1 | 5205050912173 |
| Pakkimistase 2 | 5205050912173 |