| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Complete meter cabinet for three-point mounting, device not included |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | CZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000262 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Tunnusvool | 0 A |
| Mõõtekappide arv | 2 |
| Alumine ühendusruum | 5-se kogumislatiga |
| Kaitseaste (IP) | IP31 |
| Pakkimistase 1 | 4015081781744 |
| Laius | 1051 mm |
| Mudel | 1-korruseline |
| Kõrgus | 225 mm |
| Sügavus | 1101 mm |
| Koos montaažiplaadiga | No |
| Sisseehitussügavus | 225 mm |
| Väljade arv | 4 |
| Kõrgus | 1100 mm |
| Laius | 1050 mm |
| Materjal | Terasplaat |
| TSG-paneele | 1 |
| Jaotusridade arv | 7 |