| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Complete meter cabinet for 3-point mounting, without equipment |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | CZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000262 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne/osaliselt süvistatav |
| Tunnusvool | 0 A |
| Mõõtekappide arv | 2 |
| Alumine ühendusruum | 5-se kogumislatiga |
| Kaitseaste (IP) | IP31 |
| Pakkimistase 1 | 9010238128040 |
| Laius | 1300 mm |
| Mudel | 1-korruseline |
| Kõrgus | 1100 mm |
| Sügavus | 225 mm |
| Koos montaažiplaadiga | No |
| Sisseehitussügavus | 225 mm |
| Väljade arv | 5 |
| Kõrgus | 1100 mm |
| Laius | 1300 mm |
| Materjal | Terasplaat |
| TSG-paneele | 0 |
| Jaotusridade arv | 5 |