| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Compact room automation station, BACnet/IP, 24 V, DIN housing, 1 DI, 2 UI, 2 AO, 6 triac, pressure sensor, 30 data points, bulk pack 18 pcs. |
| Bränd | Siemens |
| Kategooriad |
PLC moodulid ja I/O üksused
|
| Päritoluriik* | CH |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1091 00 |
| ETIM | EC011487 |
| Digitaalsisendite arv | 1 |
| Analoogsisendite arv | 2 |
| Analoogväljundite arv | 2 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Andmeside protololl | BACnet |
| Pakkimistase 1 | 4047625006099 |
| Laius | 180 mm |
| Kõrgus | 60 mm |
| Sügavus | 105 mm |
| Laiendatav | No |
| Pinge liik | AC |
| Kuvariga | No |
| Plahvatuskindel | No |
| Arvuti PC liidesega | No |
| Paigaldamine DIN siinile (liistule) | Yes |
| Sõltumatu talitlusega | No |
| Eestpaigaldus | No |
| Sisendite LED indikaatorid | No |
| Väljundite LED indikaatorid | No |
| Kohtjuhtimise kaitse | No |
| Tõrkekindel mudel | No |
| Saadaval on standardrakendus | No |
| Sidekeskkond on vask | No |
| Sidekeskkond on klaaskiud | No |
| Sidekeskkond on kontaktivaba | No |