| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ComfortLine Solutions Conversion kit, 300 mm x 250 mm x 160 mm |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Assembly Accessories and Parts
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8547 2000 00 |
| Laius | 250 mm |
| Kõrgus | 300 mm |
| Sügavus | 160 mm |
| Pakkimistase 1 | 4011617603009, 4011617603009 |